Nawigacje rolnicze

Oferujemy bardzo szeroką gamę systemów nawigacji polowych do maszyn rolniczych, od podstawowych belek świetlnych po w pełni zintegrowane prowadzenie RTK w prawie każdej maszynie. Mamy nawet własnych, wewnętrznych specjalistów od nawigacji rolniczych, którzy służą pomocą.

Nawigacja rolnicza to urządzenie używane w rolnictwie precyzyjnym, które pomaga rolnikom utrzymać precyzyjną ścieżkę podczas korzystania z maszyn rolniczych, takich jak traktory i opryskiwacze. Jest zaprojektowana, aby wspomagać kierowanie i umożliwiać precyzyjne i efektywne prowadzenie. Nawigacja rolnicza składa się zazwyczaj z ekranu kontrolnego i odbiornika GPS. Odbiornik GPS odbiera sygnały satelitarne, aby określić dokładną pozycję pojazdu, podczas gdy ekran kontrolny dostarcza informacji w czasie rzeczywistym na temat pozycji pojazdu w stosunku do pożądanej trajektorii.

Dzięki dokładności od poniżej metra do 2,5 cm, nasze nawigacje rolnicze zaspokoją potrzeby każdego, niezależnie od tego, czy chodzi o rozsiewanie i opryskiwanie, kultywację, precyzyjne wiercenie czy zbiory. Nawigacja rolnicza, zwana także nawigacją polową, czyli precyzyjnym prowadzeniem maszyn rolniczych, to nie tylko narzędzie ułatwiające pracę, ale również przyszłość każdego nowoczesnego gospodarstwa!

GPS Rolniczy – to przyszłość każdego gospodarstwa!

Kategorie

Filtruj wg. ceny

Filtruj wg. producent

Produkty

Sortowanie
Produktów na stronę:

Poszukujesz konkretnego produktu?

Zadzwoń: (34) 388 22 26