Zadzwoń teraz

Serwis i części do ładowarek teleskopowych MERLO

Czy Twój sprzęt lub maszyny dostępowe uległy awarii lub wymagają rutynowej obsługi? Wtedy możemy pomóc! Dzięki ponad wieloletniemu doświadczeniu w zakresie ładowarek teleskopowych, sprzętu i maszyn nasz przyjazny zespół przeszkolonych pracowników poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami, niezależnie od tego, czy jest to remont kapitalny, czy tylko wymiana oleju, możemy dokładnie dostroić maszynę, aby zawsze była działa w szczycie prac. Oferujemy obsługę posprzedażną wszystkich głównych marek i modeli, w tym między innymi serwis Merlo, Deutz-Fahr, Manitou, JLG

Serwis MERLO

Jako autoryzowany dealer fabryczny prowadzimy serwis MERLO na południową Polskę, mamy najlepsze szkolenie i posiadamy najnowsze oprogramowanie, dzięki czemu możemy szybko reagować na każde zgłoszenie.Jesteśmy dumni z naszych napraw i jesteśmy ekspertami w diagnozowaniu, dzięki czemu nie zostaniesz obciążony pokaźnym rachunkiem jak ma to miejsce u "lokalnych fachowców".

Serwisowanie ładowarki teleskopowej

Główne inspekcje i renowacje
Czy Twoja maszyna wymaga poważnej inspekcji lub renowacji ? Nie szukaj dalej! Tutaj, w HBT ROLTRAC, oparliśmy naszą działalność na specjalizacji w tej dziedzinie , jesteśmy dumni nie tylko z przeprowadzania podstawowych kontroli wymaganych przepisami UDT itp. ale także z wydanych maszyny naszym klientom, wyglądających i działając jak nowe.

Zadzwoń po wycenę już dziś!

Umowy serwisowe i konserwacyjne
Dysponując dużą flotą techników serwisowych w terenie, możemy zaoferować klientowi nie tylko naprawy na miejscu, ale także oferować roczne umowy serwisowe, jeśli podejmiesz nas na podstawie umowy, nie tylko zapewnisz, że dotrzymasz zobowiązań prawnych związanych z konserwacją, ale także rozwiążesz problemy o terminie świadczenia usług, ponieważ będziemy zarządzać całym procesem. Będziemy przechowywać wszystkie twoje zapisy usług i zadzwonić do ciebie z wyprzedzeniem, aby znaleźć najlepszy czas dla ciebie i twojej firmy. Wypróbuj nasz zespół, nie oglądając się za siebie.

Pozostałe

Inne oferowane usługi:
  • Naprawy gwarancyjne
  • Awarie i naprawy
  • Główne inspekcje i renowacje
  • Serwis na miejscu
  • Wszystkie rodzaje malowania maszynowego
  • Usługi spawalnicze i produkcyjne
  • Wsparcie techniczne i porady dotyczące naprawy
  • Ekspresowa obsługa części zamiennych
Prowadzimy również ekspertyzy przedzakupowe maszyn używanych!Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Karolina Pieczarka

Kierownik Serwisu Tel. (34) 388 22 27 e-mail: serwis@hbt.com.pl

    Formularz zamówienia usługi