TeeJet

Teejet to światowy Lider w precyzyjnym aplikowaniu oprysku, kontroli systemów technologicznych oraz zarządzaniu w nim danymi o opryskiwaniu.

 

Firma TeeJet Technologies wprowadziła pierwsze dysze zraszające zaprojektowane do użytku rolniczego już w latach 40-tych ubiegłego wieku i jest liderem w produktach rozpylaczy, dysz i aplikatorów. Jest jednym z pierwszych, którzy wprowadzili elektroniczne sterowanie do rolnictwa rynku w połowie lat 80-tych i mają ugruntowaną pozycję światowego lidera również na rynku rolnictwa precyzyjnego. Hodowcy wokół świat polega na TeeJet Technologies w zakresie szerokiej gamy produktów, począwszy od końcówek dyszy opryskiwaczy, komponentów belek i zaworów do systemów naprowadzania, automatycznego kierowania i kontroli dawki.

 

Teejet jest producentem systemów nawigacyjnych oraz systemów elektronicznych elektronicznego dawkowania, które zwiększają produktywność, wydajność a zmniejszają koszty produkcji. Jednym z rozwiązań jest system nawigacji rolniczych Matrix Pro GS, który jest jedyny w swoim rodzaju w kategorii nawigatorów rolniczych. Dodatkowo jest on zgodny z wyprodukowanymi przez innych producentów komputerami sterującymi, umożliwiającymi precyzyjne dawkowanie oraz prowadzenie ewidencji w momencie zastosowania.

Kategorie

Filtruj wg. ceny

Produkty

Sortowanie
Produktów na stronę:

Poszukujesz konkretnego produktu?

Zadzwoń: (34) 388 22 26