Zadzwoń teraz

Części

Maszyny

Nawigacja rolnicza GPS – Teejet 430VF – przeznaczony do winnic i sadów

Nowy Matrix 430VF to łatwy w użyciu, niezawodny i tani system naprowadzania GNSS zaprojektowany specjalnie w celu uproszczenia operacji w winnicach i sadach. Kompaktowa, oparta na ikonach jednostka posiada graficzny interfejs użytkownika z ekranem dotykowym, który umożliwia szybką konfigurację i intuicyjną obsługę.

Koniec z kilkakrotnym opryskiwaniem rzędów lub pomijaniem rzędu, w dzień lub w nocy!

Nowy Matrix 430VF został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu, niezawodny i wolny od subskrypcji.

Ten GPS jest kompaktowy, ergonomiczny i ma ekran dotykowy.

Specjalnie zaprojektowany do prac w winnicach i sadownictwie, ekran główny pozwala na szybką konfigurację maszyny, z jednej strony programując np. Odległość między anteną a obszarem roboczym, liczbę sekcji, a także szerokość każdej Sekcja.

Ale użytkownik może przede wszystkim skonfigurować swoją winnicę lub sad, mając do integracji tylko 3 parametry: odstępy między rzędami, szerokość rzędów i liczbę rzędów między każdą linią prowadzącą.

Zwróć uwagę, że Matrix 430VF może nagrywać 5 różnych typów wykresów.

Po utworzeniu pierwszej linii prowadzącej za pomocą funkcji linii A-B, pozostałe linie można przeglądać bezpośrednio, co umożliwia bezproblemowe przechodzenie między rzędami.

Podczas pracy użytkownik może w każdej chwili zobaczyć już obrobione rzędy, pozostałe obszary do obróbki, prędkość jazdy, a także obrobioną powierzchnię.

Jeśli w zbiorniku na środku pola nie ma już mieszanki do opryskiwania, użytkownik może skorzystać z trybu kamienia milowego, który dokładnie powróci do tego punktu po napełnieniu zbiornika.

Wreszcie możliwe jest tworzenie raportów zadań z wizualizacją obszarów objętych. Aby to zrobić, wystarczy jedno kliknięcie, aby wyeksportować dane na klucz USB.

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi