Kontroluj dozowanie swoich dużych big-bagów!

To innowacyjne narzędzie umożliwia częściowe opróżnianie big-bagów bez bałaganu...

To innowacyjne narzędzie umożliwia częściowe opróżnianie big-bagów bez bałaganu!

W zależności od dystrybuowanych produktów: pożywienia, minerałów, nasion, polepszaczy gleby, piasku, żwiru, użytkownik ustala tempo oraz wybiera ilość i przepływ. Dzięki uchwytowi na rynnie operator może łatwo kontrolować dozowanie bez utraty materiału! Celuje w prawo i zatrzymuje wysypisko, gdy jest to konieczne.

Jego przenośny zawór perforujący oszczędza czas, ale także zapewnia wygodę! Jeśli big-bag jest częściowo opróżniony, przechowuj go z zaworem bez obaw przed następnym użyciem. Vidbag® jest narzędziem wielokrotnego użytku przez długi czas dzięki jego produkcji z poliamidu, materiału nie korodującego!

Łatwy w instalacji, tylko:

  • Umieść Vidbag® na twardej podłodze lub na stole do opróżniania Modulo Bag®.
  • Podnieś big-bag za pasy widelcem na wózku widłowym i połóż go na Vidbag®.
  • Opuść duży worek na Vidbag® w celu wiercenia, a następnie unieś go lub zostaw na stole do opróżniania Modulo Bag®.
  • Pociągnij Vidbag® lekko w dół. Twoja duża torba jest gotowa do całkowitego lub częściowego opróżnienia.

Vidbag® można uzupełnić o rynnę do napełniania worków silosowych lub dopasować do złączki pasującej do rury.

Stół do opróżniania Modulo Bag® to system, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas opróżniania big-bagów. Pracujesz w pełni bezpiecznie i przestrzegasz zasad higieny i czyszczenia. Posiada podwójny system jednoczesnego opróżniania worków typu big-bag z płaskim lub zagubionym dnem dzięki zdejmowanej końcówce i cylindrowi do zsypu big-bagów.

Vidbag® przyciągnął już ponad 50 000 użytkowników w ponad 40 krajach ze względu na swoją praktyczność, dlaczego nie Ty ?! Spróbuj!

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Informacje

Serwis DEUTZ Śląsk – Dystrybutor części DEUTZ Śląsk – HBT ROLTRAC

Oferujemy serwis, naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne silników spalinowych. Działamy również jako dystrybutor części DEUTZ – zarówno no   Dystrybutor części DEUTZ Serwis DEUTZ śląsk Autoryzowany serwis DEUTZ   W dużej mierze oferujemy do popularnych marek Części do ciągników Deutz Fahr, części do Merlo, części do Manitou   HBT ROLTRAC to autoryzowany dystrybutor części DEUTZ na Śląsku. Zajmujemy … Continued Czytaj dalej
Informacje

Oryginalne części zamienne – Części MERLO

Oryginalne części zamienne MERLO Grupa Merlo produkuje ponad 90% komponentów wykorzystywanych w naszych maszynach. Oznacza to, że możemy zagwarantować oryginalne części zamienne wykonane specjalnie dla Twojego urządzenia teleskopowego, zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować wydajność i niezawodność. Grupa Merlo nieustannie inwestuje w badania i rozwój maszyn i komponentów, mając na celu ciągłe doskonalenie procesów projektowania i produkcji. … Continued Czytaj dalej

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi