Kontroluj dozowanie swoich dużych big-bagów!

To innowacyjne narzędzie umożliwia częściowe opróżnianie big-bagów bez bałaganu...

To innowacyjne narzędzie umożliwia częściowe opróżnianie big-bagów bez bałaganu!

W zależności od dystrybuowanych produktów: pożywienia, minerałów, nasion, polepszaczy gleby, piasku, żwiru, użytkownik ustala tempo oraz wybiera ilość i przepływ. Dzięki uchwytowi na rynnie operator może łatwo kontrolować dozowanie bez utraty materiału! Celuje w prawo i zatrzymuje wysypisko, gdy jest to konieczne.

Jego przenośny zawór perforujący oszczędza czas, ale także zapewnia wygodę! Jeśli big-bag jest częściowo opróżniony, przechowuj go z zaworem bez obaw przed następnym użyciem. Vidbag® jest narzędziem wielokrotnego użytku przez długi czas dzięki jego produkcji z poliamidu, materiału nie korodującego!

Łatwy w instalacji, tylko:

  • Umieść Vidbag® na twardej podłodze lub na stole do opróżniania Modulo Bag®.
  • Podnieś big-bag za pasy widelcem na wózku widłowym i połóż go na Vidbag®.
  • Opuść duży worek na Vidbag® w celu wiercenia, a następnie unieś go lub zostaw na stole do opróżniania Modulo Bag®.
  • Pociągnij Vidbag® lekko w dół. Twoja duża torba jest gotowa do całkowitego lub częściowego opróżnienia.

Vidbag® można uzupełnić o rynnę do napełniania worków silosowych lub dopasować do złączki pasującej do rury.

Stół do opróżniania Modulo Bag® to system, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas opróżniania big-bagów. Pracujesz w pełni bezpiecznie i przestrzegasz zasad higieny i czyszczenia. Posiada podwójny system jednoczesnego opróżniania worków typu big-bag z płaskim lub zagubionym dnem dzięki zdejmowanej końcówce i cylindrowi do zsypu big-bagów.

Vidbag® przyciągnął już ponad 50 000 użytkowników w ponad 40 krajach ze względu na swoją praktyczność, dlaczego nie Ty ?! Spróbuj!

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Porady

Kiedy wymienić filtry w ciągniku?

HBT ROLTRAC sklep części rolniczych online, oferuje szeroką gamę filtrów do maszyn rolniczych. Filtry oleju, filtry paliwa, filtry hydrauliczne, filtr powietrza i filtr kabinowy, w tym artykule znajdziesz nasze zalecenia dotyczące wymiany filtrów po odpowiedniej liczbie godzin użytkowania w normalnym roku pracy. Zaznaczamy że każda maszyna posiada indywidualne zalecenia producenta maszyn czy też podzespołów.   … Continued Czytaj dalej
Promocje - maszyny

PROMOCJA – KUMULACJA KORZYŚCI DEUTZ-FAHR 2020

Promocja “KUMULACJA KORZYŚCI” obejmuje: rabat promocyjny, finansowanie 0% aż na 5 lat i bogaty pakiet wyposażenia w cenie.   Modele Serii 4E (bez AdBlue i bez DPF) to kompaktowe, mechaniczne ciągniki, które z powodzeniem mogą wykonywać róznego rodzaju prace zarówno polu, w transporcie, jak i w obszarze zabudowań gospodarczych. Proste sterowanie i obsługa to duże zalety Serii … Continued Czytaj dalej

Sklep, części

Maszyny serwis