Zadzwoń teraz

Części

Maszyny

Dlaczego warto wybrać akumulatory OPTIMA®?

Bateria to tylko bateria. Dobrze myślisz? BŁĄD!!! Sprawdź dlaczego!

Drastycznie rośnie stopień wyrafinowania i liczba elektroniki samochodowej. Niezależnie od tego, czy chodzi o oryginalne wyposażenie, czy dodane przez Ciebie akcesoria, z baterii czerpiesz więcej energii niż kiedykolwiek wcześniej. Wybór odpowiedniego akumulatora OPTIMA pomoże Ci w utrzymaniu granej muzyki, zapalonych świateł i rozruchu silnika.

 

Akumulatory OPTIMA to wybór wśród entuzjastów wydajności, którzy chcą dodać więcej mocy do swoich przygód. Dzięki opatentowanej technologii SPIRALCELL & PUREFLOW TECHNOLOGY®, akumulatory te są do 15 razy bardziej odporne na wibracje, co oznacza, że ​​mogą znieść wiele obciążeń zarówno na drodze, jak i poza nią, i zapewniają nawet trzykrotnie dłuższą żywotność niż tradycyjna bateria zalana .

 

Kratki akumulatorowe OPTIMA są zbudowane z czystego ołowiu w 99,99%. Czystość ołowiu zapewnia niższy opór wewnętrzny dla dodatkowej mocy i szybszego ładowania, odporność na korozję dla dłuższej żywotności i mniejsze samorozładowanie podczas przechowywania na półce.

 

Pasy obudowy, które łączą ogniwa, są znacznie bardziej wytrzymałe niż spoiny płytowe powszechnie spotykane w większości innych akumulatorów. Te solidne połączenia pozwalają na lepszy transfer energii, zarówno podczas ładowania baterii, jak i wtedy, gdy jest ona potrzebna do dostarczania energii.

 

Separatory OPTIMA Absorbent Glass Mat (AGM) zatrzymują elektrolit jak gąbka, aby wyeliminować wycieki kwasu. Każdy bezobsługowy akumulator jest również całkowicie uszczelniony, co zapobiega korozji i wyciekom kwasu.

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi