Części zamienne MERLO – Jak wyszukać?

Poszukujesz części zamiennych MERLO sprawdź jak to zrobić...

Wielu klientów wraz z zakupem używanych tudzież sprowadzonych z zagranicy ładowarek teleskopowych MERLO lub osprzętu TREEMME nie posiada katalogu części lub instrukcji obsługi.

Numer VIN i SAV to zakodowana numeracja która pozwala uzyskać dostęp do konkretnej maszyny. Nie występują OGÓLNE katalogi części ponieważ osprzęt i ładowarki teleskopowe MERLO to maszyny “indywidualne” czyli dostosowane do wymagań i specyfikacji klienta. Każda ładowarka MERLO to narzędzie pracy które jest dostosowane do potrzeb właściciela. Na pierwszy rzut oka może wyglądać tak samo jak inne ale może posiadać inne wyposażenie lub osprzęt wewnątrz maszyny.

Jeżeli nie masz katalogu części zamiennych lub poszukujesz części MERLO, wyślij nam numer swój numer “VIN” i “SAV” maszyny Merlo i opis części lub zdjęcie.

Tabliczki te dane znajdują się w z tyłu osprzętu, przy kabinie lub przy komorze silnika.

Jeżeli ładowarka teleskopowa MERLO nie posiada z jakiegoś względu tabliczki znamionowej to nasza firma HBT ROLTRAC jest w stanie odzyskać brakujące numery.

Do tego potrzebujemy numer seryjny maszyny który jest wygrawerowany laserowo na ramie maszyny. Po dostarczeniu do nas numeru seryjnego w przeciągu kilku godzin jesteśmy wstanie otrzymać brakujący numer SAV i odnaleźć konkretnie do Państwa ładowarki lub osprzętu oryginalne części zamienne MERLO.

 

Firma HBT ROLTRAC dysponuje dużą ilością części zamiennych MERLO.

Jeżeli dana część nie występuje na stanie to wszystkie części MERLO jesteśmy w stanie dostarczyć w przeciągu kilku dni bezpośrednio pod drzwi klienta.

Każda część zamienna jest objęta gwarancją oraz zapewnia sprawność maszyny na kolejne lata.

Zapraszamy do kontaktu

Części zamienne

 

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Porady

Kiedy wymienić filtry w ciągniku?

HBT ROLTRAC sklep części rolniczych online, oferuje szeroką gamę filtrów do maszyn rolniczych. Filtry oleju, filtry paliwa, filtry hydrauliczne, filtr powietrza i filtr kabinowy, w tym artykule znajdziesz nasze zalecenia dotyczące wymiany filtrów po odpowiedniej liczbie godzin użytkowania w normalnym roku pracy. Zaznaczamy że każda maszyna posiada indywidualne zalecenia producenta maszyn czy też podzespołów.   … Continued Czytaj dalej
Promocje - maszyny

PROMOCJA – KUMULACJA KORZYŚCI DEUTZ-FAHR 2020

Promocja “KUMULACJA KORZYŚCI” obejmuje: rabat promocyjny, finansowanie 0% aż na 5 lat i bogaty pakiet wyposażenia w cenie.   Modele Serii 4E (bez AdBlue i bez DPF) to kompaktowe, mechaniczne ciągniki, które z powodzeniem mogą wykonywać róznego rodzaju prace zarówno polu, w transporcie, jak i w obszarze zabudowań gospodarczych. Proste sterowanie i obsługa to duże zalety Serii … Continued Czytaj dalej

Sklep, części

Maszyny serwis