Zadzwoń teraz

Części

Maszyny

Części zamienne MERLO – Jak wyszukać?

Poszukujesz części zamiennych MERLO sprawdź jak to zrobić...

Wielu klientów wraz z zakupem używanych tudzież sprowadzonych z zagranicy ładowarek teleskopowych MERLO lub osprzętu TREEMME nie posiada katalogu części lub instrukcji obsługi.

Numer VIN i SAV to zakodowana numeracja która pozwala uzyskać dostęp do konkretnej maszyny. Nie występują OGÓLNE katalogi części MERLO ponieważ osprzęt i ładowarki teleskopowe MERLO to maszyny “indywidualne” czyli dostosowane do wymagań i specyfikacji klienta. Każda ładowarka MERLO to narzędzie pracy które jest dostosowane do potrzeb właściciela. Na pierwszy rzut oka może wyglądać tak samo jak inne ale może posiadać inne wyposażenie lub osprzęt wewnątrz maszyny.

Jeżeli nie masz katalogu części zamiennych lub poszukujesz części MERLO, wyślij nam numer swój numer “VIN” i “SAV” maszyny Merlo i opis części lub zdjęcie.

 

Tabliczki te dane znajdują się w z tyłu osprzętu, przy kabinie lub przy komorze silnika.

Części zamienne MERLO - Jak wyszukać? 1 Części zamienne MERLO - Jak wyszukać? 2

Jeżeli ładowarka teleskopowa MERLO nie posiada z jakiegoś względu tabliczki znamionowej to nasza firma HBT ROLTRAC jest w stanie odzyskać brakujące numery.

Do tego potrzebujemy numer seryjny maszyny który jest wygrawerowany laserowo na ramie maszyny. Po dostarczeniu do nas numeru seryjnego w przeciągu kilku godzin jesteśmy wstanie otrzymać brakujący numer SAV i odnaleźć konkretnie do Państwa ładowarki lub osprzętu oryginalne części zamienne MERLO.

 

Firma HBT ROLTRAC dysponuje dużą ilością części zamiennych MERLO.

Jeżeli dana część nie występuje na stanie to wszystkie części MERLO jesteśmy w stanie dostarczyć w przeciągu kilku dni bezpośrednio pod drzwi klienta.

Każda część zamienna jest objęta gwarancją oraz zapewnia sprawność maszyny na kolejne lata.

 

Potrzebujesz do swojego Merlo katalog części?

Zapraszamy do kontaktu

 

Części zamienne MERLO - Jak wyszukać? 3Części zamienne

 

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi