Zadzwoń teraz

Części

Maszyny

CAMPAGNOLA PRZEDSTAWIA NOWE NOŻYCE SEKATORY ELEKTRYCZNE Z SERII GREEN LINE: SPEEDY, STARK M I STARK L

CAMPAGNOLA PRZEDSTAWIA NOWE SEKATORY ELEKTRYCZNE Z SERII GREEN LINE:

  • SPEEDY
  • STARK M
  • STARK L

Niedawne wejście na rynek trzech nowych produktów Campagnola – sekator Speedy, sekator Stark M i sekator Stark L – poszerzyło grupę sekatorów do sadów GREEN LINE, dedykowaną użytkownikom półprofesjonalnym.

W szczególności te nożyce – dla ułatwienia przycinania – mają bardzo lekką baterię wtykową, która umożliwia pracę bez kabla, oferując dużą swobodę ruchów, zręczność i funkcjonalność podczas przycinania. Dzięki temu systemowi nożyce są znacznie bardziej praktyczne w użyciu i ułatwiają wykonywanie różnych operacji, a przycinanie jest mniej męczące dla operatora.

Inne zalety sekatorów Speedy, Stark M i Stark L

Kolejną ważną zaletą, której nie należy lekceważyć, jest konstrukcja baterii, która jest lekka i nieporęczna. Narzędzie jest również dostarczane z dwoma bateriami litowo-jonowymi. Ładowarka może ładować do trzech akumulatorów jednocześnie. Pod względem eksploatacyjnym nożyce elektryczne charakteryzują się systemem automatycznego odcinania. Oznacza to, że gdy gałąź ma dużą średnicę, nożyce natychmiast ponownie otwierają ostrza, aby nie utknąć w drewnie, dzięki czemu operator może je łatwo uwolnić z gałęzi, bez większego wysiłku. Trzy nowe nożyce Green Line zostały zaprojektowane tak, aby były w stanie wykonać każdy rodzaj cięcia: winnice, sady, sady cytrusowe, gaje oliwne, rośliny ozdobne lub wiecznie zielone. Są one wyposażone w różne tryby otwierania ostrzy, które są wyświetlane na wyświetlaczu cyfrowym, oraz w system samosmarowania ostrzy. Nożyce mogą wykonać około 80 cięć na minutę. Niezwykle lekkie i łatwe w obsłudze, te innowacyjne nożyce elektryczne skracają czas pracy o godziny, a co za tym idzie, zmęczenie użytkownika.

 

Sekator elektryczny Campagnola Stark L – LN24.0800

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi