Autonomiczna kamera mobilna do pracy w terenie przy każdej maszynie przez cały sezon?

Jest to możliwe dzięki MachineCam Mobility firmy LudaFarm : wszechstronna kamera może być zainstalowana na kombajnie, rozsiewaczu nawozów, siewniku lub prasie, co zapewnia pełną kontrolę nad pracą! Kamera przesyła przez WiFi wyraźny obraz bez zakłóceń na ekranie zainstalowanym w Twojej kabinie.

  • Wiosną – zamontuj kamerę na sadzarce, sprawdź, czy nasiona wypływają normalnie ze zbiornika, a wszystko to bez zatrzymywania się i kulenia się, aby coś zobaczyć.
  • Latem – zamontuj kamerę na prasie, aby sprawdzić, czy wszystko idzie dobrze, aby uniknąć uszkodzenia koła. Za pomocą kamery umieszczonej na łyżce sieczkarni możesz sprawdzić prawidłowe napełnienie.
  • Jesień – żniwa to zawsze bardzo pracowity czas. Ustaw kamerę na ramieniu kombajnu i ekran w ciągniku przyczepy, możesz skupić się na zsypie. Manewruj tak ciągnikiem aby mieć przyczepę całą zapełnioną.
  • Zimą – umieszczenie kamery bezpośrednio na widłach lub chwytaku ciągnika pozwoli na lepszy komfort pracy i większą precyzję.

 

Poznaj więcej zalet oraz sprawdź naszą ofertę na kamerę Luda Farm MachineCam Mobility w nowej lepszej cenie -> LINK

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Informacje

Serwis DEUTZ Śląsk – Dystrybutor części DEUTZ Śląsk – HBT ROLTRAC

Oferujemy serwis, naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne silników spalinowych. Działamy również jako dystrybutor części DEUTZ – zarówno no   Dystrybutor części DEUTZ Serwis DEUTZ śląsk Autoryzowany serwis DEUTZ   W dużej mierze oferujemy do popularnych marek Części do ciągników Deutz Fahr, części do Merlo, części do Manitou   HBT ROLTRAC to autoryzowany dystrybutor części DEUTZ na Śląsku. Zajmujemy … Continued Czytaj dalej
Informacje

Oryginalne części zamienne – Części MERLO

Oryginalne części zamienne MERLO Grupa Merlo produkuje ponad 90% komponentów wykorzystywanych w naszych maszynach. Oznacza to, że możemy zagwarantować oryginalne części zamienne wykonane specjalnie dla Twojego urządzenia teleskopowego, zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować wydajność i niezawodność. Grupa Merlo nieustannie inwestuje w badania i rozwój maszyn i komponentów, mając na celu ciągłe doskonalenie procesów projektowania i produkcji. … Continued Czytaj dalej

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi