Autonomiczna kamera mobilna do pracy w terenie przy każdej maszynie przez cały sezon?

Jest to możliwe dzięki MachineCam Mobility firmy LudaFarm : wszechstronna kamera może być zainstalowana na kombajnie, rozsiewaczu nawozów, siewniku lub prasie, co zapewnia pełną kontrolę nad pracą! Kamera przesyła przez WiFi wyraźny obraz bez zakłóceń na ekranie zainstalowanym w Twojej kabinie.

  • Wiosną – zamontuj kamerę na sadzarce, sprawdź, czy nasiona wypływają normalnie ze zbiornika, a wszystko to bez zatrzymywania się i kulenia się, aby coś zobaczyć.
  • Latem – zamontuj kamerę na prasie, aby sprawdzić, czy wszystko idzie dobrze, aby uniknąć uszkodzenia koła. Za pomocą kamery umieszczonej na łyżce sieczkarni możesz sprawdzić prawidłowe napełnienie.
  • Jesień – żniwa to zawsze bardzo pracowity czas. Ustaw kamerę na ramieniu kombajnu i ekran w ciągniku przyczepy, możesz skupić się na zsypie. Manewruj tak ciągnikiem aby mieć przyczepę całą zapełnioną.
  • Zimą – umieszczenie kamery bezpośrednio na widłach lub chwytaku ciągnika pozwoli na lepszy komfort pracy i większą precyzję.

 

Poznaj więcej zalet oraz sprawdź naszą ofertę na kamerę Luda Farm MachineCam Mobility w nowej lepszej cenie -> LINK

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Porady

Kiedy wymienić filtry w ciągniku?

HBT ROLTRAC sklep części rolniczych online, oferuje szeroką gamę filtrów do maszyn rolniczych. Filtry oleju, filtry paliwa, filtry hydrauliczne, filtr powietrza i filtr kabinowy, w tym artykule znajdziesz nasze zalecenia dotyczące wymiany filtrów po odpowiedniej liczbie godzin użytkowania w normalnym roku pracy. Zaznaczamy że każda maszyna posiada indywidualne zalecenia producenta maszyn czy też podzespołów.   … Continued Czytaj dalej
Promocje - maszyny

PROMOCJA – KUMULACJA KORZYŚCI DEUTZ-FAHR 2020

Promocja “KUMULACJA KORZYŚCI” obejmuje: rabat promocyjny, finansowanie 0% aż na 5 lat i bogaty pakiet wyposażenia w cenie.   Modele Serii 4E (bez AdBlue i bez DPF) to kompaktowe, mechaniczne ciągniki, które z powodzeniem mogą wykonywać róznego rodzaju prace zarówno polu, w transporcie, jak i w obszarze zabudowań gospodarczych. Proste sterowanie i obsługa to duże zalety Serii … Continued Czytaj dalej

Sklep, części

Maszyny serwis