Sekator: jak go wybrać?

Pierwszym aspektem, który należy ocenić przy zakupie nożyc pneumatycznych lub elektrycznych, jest wielkość średnicy odgałęzienia, którą można wyciąć. W rzeczywistości ryzyko często polega na tym, że wybór opiera się na niewielkiej liczbie dużych gałęzi – dla których preferowany byłby sekator łańcuchowy. Doprowadza to do zakupu ciężkiego, drogiego i bardzo małego poręcznych nożyc.

Lekkość, łatwość oraz wygoda użytkowania oraz ukierunkowana wydajność cięcia: są to podstawowe cechy doskonałego przycinania, które można znaleźć tylko w produktach CAMPAGNOLA, które są dostępne w naszej ofercie.

NASZ CEL: zapewnienia klientom najwydajniejszej pracy, części zamiennych i pomocy technicznej.

Wreszcie obowiązkowe jest wyposażenie nożyc w urządzenia bezpieczeństwa i oznakowanie CE które posiadają narzędzia CAMPAGNOLA.

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Promocje - maszyny

Finansowanie 0% na 5 lat dla modeli 7250 oraz 9340 TTV WARRIOR.

Finansowanie 0% na 5 lat dla modeli 7250 oraz 9340 TTV WARRIOR. DEUTZ-FAHR Agrotron 7250 oraz 9340 TTV WARRIOR określane jako twardziele do najtrudniejszych zadań to ultranowoczesne, wysoce inteligentne ciągniki cechujące się automatyzacją rutynowych funkcji i najnowszą technologią. Główne elementy to wysokowydajny, ekologiczny silnik Deutz najnowszej technologii Stage V, bezstopniowa przekładnia TTV, komfortowa kabina MaxiVision &hellip; <a href="https://hbt.com.pl/sekator-jak-go-wybrac/">Continued</a> Czytaj dalej

Sklep, części

Maszyny serwis