Sekator: jak go wybrać?

Pierwszym aspektem, który należy ocenić przy zakupie nożyc pneumatycznych lub elektrycznych, jest wielkość-średnice gałęzi, którą należy przyciąć. W rzeczywistości ryzyko często polega na tym, że wybór opiera się na niewielkiej liczbie dużych gałęzi – dla których preferowany byłby sekator łańcuchowy. Doprowadza to do zakupu ciężkiego, drogiego i bardzo małego poręcznych nożyc.

Lekkość, łatwość oraz wygoda użytkowania oraz ukierunkowana wydajność cięcia: są to podstawowe cechy doskonałego przycinania, które można znaleźć tylko w produktach CAMPAGNOLA, które są dostępne w naszej ofercie.

 

NASZ CEL: Zapewnienia klientom najwydajniejszej pracy, części zamiennych i pomocy technicznej.

Wreszcie obowiązkowe jest wyposażenie nożyc w urządzenia bezpieczeństwa i oznakowanie CE które posiadają narzędzia CAMPAGNOLA.

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Informacje

Serwis DEUTZ Śląsk – Dystrybutor części DEUTZ Śląsk – HBT ROLTRAC

Oferujemy serwis, naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne silników spalinowych. Działamy również jako dystrybutor części DEUTZ – zarówno no   Dystrybutor części DEUTZ Serwis DEUTZ śląsk Autoryzowany serwis DEUTZ   W dużej mierze oferujemy do popularnych marek Części do ciągników Deutz Fahr, części do Merlo, części do Manitou   HBT ROLTRAC to autoryzowany dystrybutor części DEUTZ na Śląsku. Zajmujemy … Continued Czytaj dalej
Informacje

Oryginalne części zamienne – Części MERLO

Oryginalne części zamienne MERLO Grupa Merlo produkuje ponad 90% komponentów wykorzystywanych w naszych maszynach. Oznacza to, że możemy zagwarantować oryginalne części zamienne wykonane specjalnie dla Twojego urządzenia teleskopowego, zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować wydajność i niezawodność. Grupa Merlo nieustannie inwestuje w badania i rozwój maszyn i komponentów, mając na celu ciągłe doskonalenie procesów projektowania i produkcji. … Continued Czytaj dalej

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi