Sekator: jak go wybrać?

Pierwszym aspektem, który należy ocenić przy zakupie nożyc pneumatycznych lub elektrycznych, jest wielkość średnicy odgałęzienia, którą można wyciąć. W rzeczywistości ryzyko często polega na tym, że wybór opiera się na niewielkiej liczbie dużych gałęzi – dla których preferowany byłby sekator łańcuchowy. Doprowadza to do zakupu ciężkiego, drogiego i bardzo małego poręcznych nożyc.

Lekkość, łatwość oraz wygoda użytkowania oraz ukierunkowana wydajność cięcia: są to podstawowe cechy doskonałego przycinania, które można znaleźć tylko w produktach CAMPAGNOLA, które są dostępne w naszej ofercie.

NASZ CEL: zapewnienia klientom najwydajniejszej pracy, części zamiennych i pomocy technicznej.

Wreszcie obowiązkowe jest wyposażenie nożyc w urządzenia bezpieczeństwa i oznakowanie CE które posiadają narzędzia CAMPAGNOLA.

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Promocje - części

AKTUALNA GAZETKA – WIOSNA 2021! SPRAWDŹ!

Przygotowaliśmy dla Was wiosenną Gazetkę Promodis, gdzie znajdziecie OFERTY SPECJALNE na maszyny i części. Zostały one wybrane przez naszych Doradców, którzy doskonale znają lokalne zagadnienia i dostarczą Wam obiektywnych porad. POBIERZ GAZETKĘ SPRAWDŹ I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU !       LINK DO POBRANIA Czytaj dalej

Sklep, części

Maszyny serwis

    Formularz zamówienia usługi