Sekator: jak go wybrać?

Pierwszym aspektem, który należy ocenić przy zakupie nożyc pneumatycznych lub elektrycznych, jest wielkość średnicy odgałęzienia, którą można wyciąć. W rzeczywistości ryzyko często polega na tym, że wybór opiera się na niewielkiej liczbie dużych gałęzi – dla których preferowany byłby sekator łańcuchowy. Doprowadza to do zakupu ciężkiego, drogiego i bardzo małego poręcznych nożyc.

Lekkość, łatwość oraz wygoda użytkowania oraz ukierunkowana wydajność cięcia: są to podstawowe cechy doskonałego przycinania, które można znaleźć tylko w produktach CAMPAGNOLA, które są dostępne w naszej ofercie.

NASZ CEL: zapewnienia klientom najwydajniejszej pracy, części zamiennych i pomocy technicznej.

Wreszcie obowiązkowe jest wyposażenie nożyc w urządzenia bezpieczeństwa i oznakowanie CE które posiadają narzędzia CAMPAGNOLA.

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie
Porady

Kiedy wymienić filtry w ciągniku?

HBT ROLTRAC sklep części rolniczych online, oferuje szeroką gamę filtrów do maszyn rolniczych. Filtry oleju, filtry paliwa, filtry hydrauliczne, filtr powietrza i filtr kabinowy, w tym artykule znajdziesz nasze zalecenia dotyczące wymiany filtrów po odpowiedniej liczbie godzin użytkowania w normalnym roku pracy. Zaznaczamy że każda maszyna posiada indywidualne zalecenia producenta maszyn czy też podzespołów.   … Continued Czytaj dalej
Promocje - maszyny

PROMOCJA – KUMULACJA KORZYŚCI DEUTZ-FAHR 2020

Promocja “KUMULACJA KORZYŚCI” obejmuje: rabat promocyjny, finansowanie 0% aż na 5 lat i bogaty pakiet wyposażenia w cenie.   Modele Serii 4E (bez AdBlue i bez DPF) to kompaktowe, mechaniczne ciągniki, które z powodzeniem mogą wykonywać róznego rodzaju prace zarówno polu, w transporcie, jak i w obszarze zabudowań gospodarczych. Proste sterowanie i obsługa to duże zalety Serii … Continued Czytaj dalej

Sklep, części

Maszyny serwis