Zadzwoń teraz

Części

Maszyny

Nowy ciągnik – 8280 TTV – STWORZONY Z MYŚLĄ O PROFESJONALISTACH

Nowy DEUTZ-FAHR 8280 TTV jest niezawodnym, wydajnym i w pełni skomunikowanym ciągnikiem, dysponującym technologią opracowaną w odniesieniu do potrzeb profesjonalnych rolników i usługodawców...

DEUTZ-FAHR za pośrednictwem swoich kanałów cyfrowych zaprezentował nową gamę ciągników: #AlwaysOnTractor.

Nowy 8280 TTV, wyprodukowany w kraju związkowym DEUTZ-FAHR w Lauingen, w Niemczech, reprezentuje najbardziej zaawansowaną technologię „Made in Germany”. Zaprojektowana i opracowana z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach rolniczych, nowa maszyna uzupełnia gamę dużych mocy niemieckiego producenta, koncentrując się na nowych technologiach służących rolnikowi: dynamicznej mocy, łączności, komforcie i niezawodności – wytycznymi do zaprojektowania tego projektu.

Ten nowy, innowacyjny ciągnik oferuje całe spektrum nowych, unikalnych funkcji i możliwości, które odróżniają go od innych ciągników tej klasy, a także niezrównane osiągi.

 

Moc dynamiczna: #AlwaysOnTask

8280 TTV jest wyposażony w 6-cylindrowy silnik DEUTZ o pojemności 6,1 litra z podwójnym turbodoładowaniem, stopień V, o maksymalnej mocy do 287 KM i zapewnia imponujący moment obrotowy 1226 Nm. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu doskonałych osiągów i wysokiego poziomu wydajności: system Twin-turbo i CommonRail pod ciśnieniem 2000 barów zapewnia bardziej natychmiastowe i responsywne dostarczanie mocy i momentu obrotowego.

Innowacyjny układ napędowy jest wynikiem długiego doświadczenia i wieloletnich badań grupy SDF i obejmuje nową przekładnię bezstopniową SDF T7780.

Wielostopniowa przekładnia epicykliczna została inteligentnie połączona ze sprzęgłem i dwoma zespołami hydrostatycznymi w celu stworzenia nowej przekładni kompozytowej (Compound Concept), oferującej najlepsze w branży osiągi pod względem zarządzania przepływem mocy, wydajności i siły trakcyjnej.

8280 TTV oferuje dynamiczne osiągi i zadziwiające przyspieszenie (do 60 km / h), progresywne zwalnianie i błyskawiczną reakcję na zmiany obciążenia.

Przednie suche hamulce tarczowe, dwubiegowy przedni WOM, trzy tryby prędkości tylnego WOM, układ hydrauliczny CleanOil 210L / min – z imponującym 90L wymiennym olejem hydraulicznym, tylny podnośnik do 11100 kg i wysokie dopuszczalne obciążenie (16 ton), zapewniają dodatkowa wszechstronność i niezwykła wydajność. Model 8280 TTV został opracowany dla rozmiarów opon o średnicy do 2,05 m, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować rozmiar opony 710 / 70 R42.

 

Łączność: #AlwaysOnTrack

Łączność staje się punktem odniesienia dla optymalizacji i zarządzania działalnością rolniczą, nawet zdalnie). Dzięki CFS (Connected Farming System) nowy 8280 TTV zapewnia najlepszą produktywność i efektywność:

  • ISOBUS (z obsługą do 200 sekcji, sterowanie zmienną dawką i terminal uniwersalny)
  • Certyfikat „TIM” (Zarządzanie narzędziem ciągnika – sprzęt może komunikować się z ciągnikiem i zarządzać operacjami)
  • SDF Guidance (zwiększona precyzja dzięki nowemu odbiornikowi SR20, modułowi CTM i funkcji Auto-Turn)
  • SDF Fleet Management zawarte przez 1 rok (wszystkie główne dane otrzymywane w czasie rzeczywistym)
  • Agrirouter (standardowe przesyłanie i pobieranie danych przez chmurę lub port USB)
  • XTend (rozszerzenie ekranu iMonitor3 na tablecie lub smartfonie)

 

Komfort: #Zawsze na pokładzie

Deutz-Fahr stworzył najwyższej klasy ciągnik, który nie idzie na kompromisy w zakresie komfortu we wszystkich zastosowaniach. Inteligentne zawieszenie przedniej osi można również regulować w trzech ustawieniach (Auto, Normalne i Miękkie). Wraz z pneumatyczną amortyzacją kabiny, automatyczną klimatyzacją, materiałami najwyższej jakości i przestronnym wnętrzem, stworzono wygodne i wydajne miejsce pracy.

Mocne światła robocze LED o mocy 50 000 lumenów, ergonomia kabiny i logiczny układ elementów sterujących wraz z systemem Infotainments najnowszej generacji pozwalają na długie godziny pracy w maksymalnym komforcie.

Interfejs człowiek-maszyna jest jeszcze bardziej funkcjonalny dzięki unikalnemu iMonitor3, który umożliwia kierowcy prostą interakcję z głównymi funkcjami.

Aby uczynić maszynę jeszcze bardziej relaksującą w użytkowaniu, kabina MaxiVision2 jest oddzielona od całkowicie nowej maski silnika, aby zapobiec przenoszeniu ciepła, wibracji i hałasu, podnosząc komfort kierowcy na niespotykany dotąd poziom.

 

Niezawodność: #AlwaysOnYourSide

Nowy ciągnik 8280 TTV firmy Deutz-Fahr wyróżnia się długimi okresami międzyobsługowymi (1000 godzin dla oleju silnikowego i 1500 godzin dla CleanOil w układzie hydraulicznym) oraz łatwością obsługi podczas zwykłych operacji. Jest to natychmiast widoczne z pakietu chłodzącego, który użytkownik może otworzyć za pomocą jednej dźwigni, aby czyszczenie i konserwacja były niezwykle szybkie i proste. To samo dotyczy kontroli poziomu oleju, którą można sprawdzić na pierwszy rzut oka.

Odpowiednie platformy serwisowe, zewnętrzne przyłącze do sprężonego powietrza oraz testy bezpieczników na płytkach obwodów elektrycznych to tylko przykłady uwagi, jaką przywiązujemy do łatwości konserwacji.

 

Nowy 8280 TTV jest rozszerzeniem gamy ciągników DEUTZ-FAHR o dużej mocy „made in Germany”.

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi