Zadzwoń teraz

Części

Maszyny

PROMOCJA – KUMULACJA KORZYŚCI DEUTZ-FAHR 2020

Promocja “KUMULACJA KORZYŚCI” obejmuje: rabat promocyjny, finansowanie 0% aż na 5 lat i bogaty pakiet wyposażenia w cenie.

 

Modele Serii 4E (bez AdBlue i bez DPF) to kompaktowe, mechaniczne ciągniki, które z powodzeniem mogą wykonywać róznego rodzaju prace zarówno polu, w transporcie, jak i w obszarze zabudowań gospodarczych. Proste sterowanie i obsługa to duże zalety Serii 4E. Promocyjne modele Serii 4E posiadają między innymi skrzynię biegów z 5 głównymi biegami, 2 obwody hydrauliczne, podnośnik tylny o udźwigu 3500kg, regulowany zaczep tylny z PitonFix i belką oscylacyjną. Występują w dwóch wersjach: z platformą do prac w budynkach inwentarskich lub z komfortową kabiną.

Teraz z promocyjnym rabatem – modele 4080E i 4100E.

5A
Seria 5D Keyline (bez AdBlue i bez DPF) oferuje proste sterowanie mechaniczne, dobre parametry użytkowe oraz bezobsługowy system oczyszczania spalin. Model 5080D Keyline z rabatem promocyjnym posiada w wyposażeniu między innymi: komfortową, dwumiejscową kabinę z klimatyzacją, skrzynię biegów 40km/h z 15+15 przełożeniami, układ hydrauliczny z dwoma obwodami sterowanymi dźwigniami i mechaniczny podnośnik tylny z siłownikami wspomagającymi o udźwigu 3500kg.

Teraz z promocyjnym rabatem – model 5080D Keyline.

 DSC 4017

Deutz-Fahr 5090.4G GS
 (bez AdBlue i bez DPF) to wyjątkowo wszechstronne maszyny, które dzięki bogatej ofercie wyposażenia znajdują zastosowanie w różnego typu zadaniach. Wyposażenie obejmuje między innymi: silnik cztero-cylindrowy, układ napędowy z rewersem Powershuttle, skrzynię biegów 20+20 Hi-Lo z dwoma półbiegami, fotel pneumatyczny, klimatyzację, pakiet reflektorów, elektroniczny podnośnik tylny o udźiwgu 4500kg z zaczepami automatycznymi, koła 480.

Teraz z promocyjnym rabatem – model 5090.4G GS.

  N6A0037

Seria 6 w ofercie promocyjnej “KUMULACJA KORZYŚCI” oferowana jest w wersjach Powershift lub zrobotyzowanej RCshift. Wyposażenie modeli promocyjnych obejmuje między innymi: oś amortyzowaną, podnośnik przedni o udźwigu ponad 4 ton, dodatkowe reflektory, skrzynię biegów z 6 x Powershift zmienianymi pod obciążeniem, napęd 70km/h ograniczoną do 40km/h przy obrotach UltraECO, pompę Load-Sensing 160l/min, 4 prędkości wałka WOM, szerokie ogumienie 650 R38.

Teraz z promocyjnym rabatem – modele 6165 Agrotron i 6165 Agrotron RCshift.

6 series
O szczegółową specyfikację ciągnika i ofertę zapytaj autoryzowanego

Zainteresowany?

Zapytaj o szczegóły:

? 783 000 444  ? 605 220 006  ? 693 777 770
? sprzedaz@hbt.com.pl

 

Ilość ciągników objętych promocją ograniczona. Powyższa publikacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie należy wykorzystywać jej, ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u autoryzowanych Dilerów Deutz-Fahr. Informacje zawarte w niniejszej publikacji nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

*cena netto w promocji. Ilość ciągników objętych promocją ograniczona. Informacje zawarte w niniejszej publikacji nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Ilustracje poglądowe.

Powiązane wpisy

Zobacz wszystkie

Sklep, części

    Formularz zamówienia usługi